Lista aktualności Lista aktualności

XXII Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników

W dniu 8 czerwca odbyły się XXII Regionalne Zawody Strzeleckie Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie. Rok 2019 to XX jubileusz powstania Klubu Strzelectwa Myśliwskiego „Leśnik”, który to już po raz 15-ty był głównym organizatorem zawodów.

Na strzelnicy Zarządu Okręgowego PZŁ w Gutkowie rywalizowały 22 drużyny. Również w tym roku najlepszymi okazali się strzelcy z Nadleśnictwa Miłomłyn w składzie: Jerzy Neugebauer, Grzegorz Jankowski, Maciej Jankowski. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele Nadleśnictwa Srokowo, a trzecie Nadleśnictwa Olsztynek. Strzelcy z Miłomłyna zdobyli również laury w rywalizacji indywidualnej, i tak w klasie mistrzowskiej: I miejsce zajął Grzegorz Jankowski, II – Jerzy Neugebauer. Zwycięzcom nagrody wręczyli Dyrektor RDLP Olsztyn Mariusz Orzechowski oraz organizatorzy – Przewodniczący ZLP w RP Regionu Olsztyńskiego Andrzej Borkowski i Prezes KSM „Leśnik” Paweł Artych.