Lista aktualności Lista aktualności

XVII Turniej Piłki Nożnej

Dnia 16.06.2018 roku na Stadionie Miejskim w Morągu odbył się XVII Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie, którego organizatorem były Nadleśnictwa Dobrocin i Miłomłyn.

W tym roku I miejsce i puchar z rąk Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie Mariusza Orzechowskiego odebrała reprezentacja Nadleśnictwa Szczytno. Zwycięska drużyna w finale pokonała Nadleśnictwo Lidzbark. Odpowiednio III i IV miejsce zdobyły mieszane drużyny Nadleśnictw Młynary/Orneta i Iława/Susz. Nagrody dla króla strzelców i najlepszego bramkarza turnieju otrzymali przedstawiciele Nadleśnictwa Lidzbark – Artur Weber i Radosław Tamiła. Najlepszym zawodnikiem, w ocenie sędziów, okazał się Adrian Gąsior z Nadleśnictwa Szczytno. Pucharem Fair Play uhonorowano gospodarzy imprezy - Nadleśnictwo Miłomłyn. W tegorocznym turnieju brały udział aż cztery panie!

Dodatkowymi atrakcjami imprezy była prezentacja sprzętu wojskowego przez jednostkę wojskową z Morąga oraz pokaz walki rycerskiej, który zainteresował głównie najmłodszych kibiców. Za rok organizatorem kolejnego, XVIII – go już Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie będzie Nadleśnictwo Ostrołęka.

Do zobaczenia w Ostrołęce!